19.5.2016TZ Rolland OWAY: Minibalení nejen na cesty

Vezměte si své oblíbené produkty s sebou! Cesta je stejně tak důležitá jako samotný cíl. Kamkoliv se letos chystáte, vyberte si tu správnou, ekologickou, šetrnou a pečující SPOLEČNOST.
 

Italská značka ekologické kosmetiky ROLLAND OWAY připravila pro všechny milovníky konceptu extra šetrné péče o vlasy, tělo a pleť portfolio produktů v cestovním balení. Jedná se o vlasové přípravky v podobě vlasových lázní, kondicionérů a masek, nejoblíbenější stylingový produkt Glossy Nectar a držák na vlny Curly Potion a dvě specializované lázně: pro mastné vlasy a citlivou či dětskou pokožku z řady Head.Spa. Nezapomínáme ani na ochutnávku pro vaši pokožku, nová kolekce kosmetiky s certifikátem NaTrue má v miniaturách zastoupení v podobě 3 produktů péče o tělo a rozjasňujícího setu pro pleť.

  • * Nyní si můžete za cenu konvenčního produktu z drogerie dopřát tu nejlepší profesionální péči z přírody!
  • * Značka ROLLAND OWAY své udržitelné poslání nebere na lehkou váhu, a tak je většina obalů z těžkého hnědého skla -s takovým nákladem ale necestuje snadno a to i těm nejzarytějším ekologům. Právě pro vás a pro všechny, kteří chtějí naše skvělé produkty konečně vyzkoušet ve větším množství, jsou tu nová mini balení převážně v hliníkových tubách a v mini skleněných lahvičkách s pumpičkou či sprejem.
  • * Při nákupu 5 produktů dostanete černou bavlněnou hip cestovní taštičku ROLLAND OWAY zdarma. Taštička je kompletně vyrobena v Itálii, navržena italskými designéry a ušita z ekologických materiálů s kovovým zipem.

Tiskové zprávy ke stažení

Obrázkové soubory

Becurly_travelsize.jpg

colorup_travelsize.jpg

dailyact_travelsize.jpg

DSC_0074.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0105.jpg

expotravel.jpg

moisturizingtravelsize.jpg

owbeauty_travelsize.jpg

sebumbalancehairbath_travelsize.jpg

silknglow_travelsize.jpg

solopochette.jpg

soothinghairbath_travelsize.jpg

styling_travelsize.jpg

Uveřejnění fotek v tištěných i webových médiích je možné pouze v souvislosti s danými tiskovými zprávami a produkty - do kreditu pak prosím vždy uvádějte jako zdroj jednotlivé značky! Užíváním služeb tohoto pressroomu se zavazujete k takovému jednání.

Zpět na výpis zpráv