15.11.2016GBM 2016 - Fotky vlasové show Organic Beauty Salon O-WAY


V rámci předávacího večírku cen LOHAS BLOGGER 2016 si Organic Beauty Salon O-WAY, který sídlí na Praze 2, Francouzská 17, připravil vlasovou show.
 

Inpirací pro hlavního tvůrce, Jindřicha Machutu, bylo propojení architektonického ducha, pure nature ingediencí, ruční práce, kvalitní hudby a přehlídkových mol. Ženská krása… krása bytosti, čistá cesta, Oway… tady a teď. Vlasová kolekce z dílny Organic Beauty Salon a Showroom reflektuje podzimní streetart a fashion trendy, vychází z odstínů kovů - železo, platina, měď;  kamenů - křišťál, drahokam, rubín, smaragd… nerosty a podzim jsou inspirací v celé své přírodní kráse a půvabu. Většina modelek je přebarvena profesionální barvicí směsí cukrů a biodynamických aktivních složek z černého bezu (samozřejmě bez amoniaku) - Hnectar Oway Rolland.
Show oblékla NILA značkami CUS a SWEDISH HASBEENS.

Obrázkové soubory

GreenBeautyobecne-23.jpg

GreenBeautyobecne-24.jpg

GreenBeautyobecne-25.jpg

GreenBeautyobecne-26.jpg

GreenBeautyobecne-27.jpg

GreenBeautyobecne-28.jpg

GreenBeautyobecne-29.jpg

GreenBeautyobecne-30.jpg

GreenBeautyobecne-31.jpg

GreenBeautyobecne-32.jpg

GreenBeautyobecne-33.jpg

GreenBeautyobecne-34.jpg

Uveřejnění fotek v tištěných i webových médiích je možné pouze v souvislosti s danými tiskovými zprávami a produkty - do kreditu pak prosím vždy uvádějte jako zdroj jednotlivé značky! Užíváním služeb tohoto pressroomu se zavazujete k takovému jednání.

Zpět na výpis zpráv