21.11.2016GBM 2016 - FOTKY VYSTAVUJÍCÍCH ZNAČEK

Acorelle – francouzská značka přírodních parfémů, tělových a pleťových produktů s certifikáty Ecocert a Cosmebio. Značka se specializuje na vůně a odstraňování chloupků. 13
Aimée de Mars – francouzská značka parfémů vyráběných z 95 % z přírodních ingrediencí bez ftalátů, chemických barviv a filtrů, je veganská a její sídlo najdete v La Rochelle. Parfémy jsou stvořeny na principu aromaterapie. Majitelka a parfumérka, Valérie, stvořila tuto značku jako poctu své babičce, se kterou s láskou trávila dětství ve voňavé zahradě a vypracovávala si tak svůj citlivý nosík a vášeň k tvorbě elixírů.   Stanoviště 29 najdete ve spodní části showroomu JIKA napravo od schodiště. http://www.bioparfemka.sk/aimee-de-mars
Alassala Beauty – britsko-česká značka vedle eticky získávaného arganového oleje v biokvalitě s certifikátem Ecocert nabízí i 100% přírodní přípravky s jeho obsahem a některé další produkty certifikované Soil Association. Organický arganový olej Alasassala je lisovaný zastudena z nepražených jader zpracovávaných berberskými ženami na jihu Maroka. Značku Alassala beauty najdete na stanovišti č. 3 nalevo od vchodu v části LAUFEN.
http://alassalabeauty.cz/
Almara Soap – česká značka přírodních mýdel vyrobených za studena. Největší inspirací i zdrojem surovin je nádherná česká příroda. Bylinky do mýdel si tvůrkyně, Veronika Machková, sama pěstuje ve středních Čechách nebo je sbírá v krásné a čisté horské krajině Krušných hor. Při výrobě nepoužívá žádné prefabrikované suroviny. Každé mýdlo má jinou recepturu, která je podřízena účelu, za kterým je vyrobené, mimo jiné lze v sortimentu najít i mýdla pro suchou, citlivou a ekzematickou pokožku, stejně jako pro mastnou a aknózní. Značku Almara Soap najdete v části LAUFEN nalevo od vchodu na MOKRÉM stanovišti č. 5
http://www.almarasoap.cz
Argandia – francouzská přírodní značka s kompletním portfoliem tělových a pleťových přípravků, která je doplněná o péči pro muže a vlasové oleje, vznikla v roce 2002. Všechny přípravky jsou na bázi organického arganového oleje ověřené francouzskou certifikací Cosmebio, některé mají také Ecocert. Krásná, humánní a přírodní to jsou myšlenky, na kterých vzniká tehdy Argandia a tak i zcela přirozeně název společnosti, kde dochází ke spojení slov "Argan" a "Dia", které znamená v arabštině "přátelský". Značku Argandia najdete na stanovišti č. 13 přímo proti vchodu vpravo za recepcí.
https://www.bionaturalia.cz/podle-vyrobce/argandia/
Aroma ateliér - projekt certifikované aromaterapeutky a studentky přírodních parfémů Kateřiny Kloudové, přibližuje umění destilérie Florihana z Provence. Objevte unikátní kolekci 100% čistých éterických olejů a hydrolátů certifikovaných bio. Sortiment je doplněn o vzácná absolue, rostlinné oleje lisované za studena a bio kosmetiku. Novinkou je nejmodernější difuzér, který dává pokojové aromaterapii nový rozměr. Inspirujte se delikátními vůněmi rostlin a vytvořte si vonné kompozice na míru z nejkvalitnějších ingrediencí v rámci osobní KONZULTACE, PRO KTERÉ BUDE KATEŘINA DOSTUPNÁ I NA GBM. Stanoviště č. 27 najdete ve spodní části showroomu přímo proti schodišti.
 http://www.aroma-atelier.cz/
Avril Organic – Avril je francouzská BIO dekorativní kosmetika, která je na trhu k dostání již od roku 2012. Jejím cílem je nabídnout bio kosmetiku dostupnou každé ženě. A to jak z hlediska kvality, tak ekologie, ceny a rychlých a kvalitních služeb. Kromě laků na nehty má značka na všechny produkty známku Ecocert. Stanoviště č. 7 naleznete cestou do galerie v části LAUFEN po levé straně.
https://www.nuspring.cz/avril-organic
Couleur Caramel – francouzská značka přírodní dekorativní kosmetiky se známkou kvality Ecocert byla uvedena na trh v roce 2003 jako první profesionální dekorativní kosmetika v BIO kvalitě. Její špičkové produkty splňují vysoká kritéria profesionální a vizážistické kosmetiky vhodné i pro klienty s vysoce citlivou pletí, kterých neustále přibývá. Značku Couleur Caramel najdete na stanovišti č. 2 nalevo od vchodu.
http://www.couleurcaramel.sk/
Dr.Hauschka - Nekonvenční německá značka přírodní kosmetiky s kompletním sortimentem včetně dekorativní kosmetiky s certifikáty BDIH a NaTrue.  Tajemství krásy máme ukryté v sobě. Věděli to také kosmetoložka Elisabeth Sigmund a Dr. Rudolf Hauschka, kteří v roce 1967 tuto kosmetiku vytvořili na základě poznatků získaných při výrobě více než 1000 různých druhů homeopatických a anthroposofických léčiv. Již tenkrát, v předstihu své doby, vyvinuli pro společnost WALA holistickou kosmetickou řadu, která se skládá z těch nejryzejších extraktů z přírody.
Dnes si můžete vybrat z více než 100 různých pěstících přípravků v oblasti péče o pleť, tělo a vlasy, sluneční péče, dekorativní kosmetiky a v nejnovější době pod novou značkou Dr.Hauschka Med pro péči o zdraví. Dr. Hauschka nabídna na GBM i ukázku ošetření v salonu. Značku Dr. Hauschka naleznete přímo porti vchodu do showroomu na stanovišti č. 12.
http://www.yinyang.cz/index.php?cPath=85
DULCIA Natural - slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky pouze z přírodních ingrediencí. Poctivé a živé přípravky jsou stvořené na bázi rostlinných a bylinných extraktů, čistých esenciálních olejů, vzácné růžové vody a vysoce hydratační aloe vera. Přípravky neobsahují palmový olej, živočišné tuky, barviva, parabeny a destilovanou vodu, která se z pleti rychle vypařuje a tím ji vysušuje. Značku Dulcia Natural najdete na stanovišti č. 7 cestou do galerie v levé části LAUFEN.
http://www.dulcia.cz/index.php?id_cms=11&controller=cms
Eco by Sonya – přírodní samoopalovací a opalovací australská kosmetika, která má několik australských nezávislých certifikátů ověřujících netoxičnost, biokvalitu použitých ingrediencí (OFC) a složení 100% vhodné pro vegany. Najdete ji v části JIKA na stanovišti č. 23 nalevo od schodiště.
http://ecopure.cz/
Ecoegg – britská firma Ecoegg se profiluje především svými „vajíčky“ na praní, mimo jiné ale nabízí i čističe do domácnosti a produkty na udržení čerstvosti potravin, vše zcela ekologicky a bez toxinů. Ecoegg najdete ve spodní části showroomu JIKA na stanovišti č. 29. na pravé straně.
http://www.ecoegg.sk
Faith in Nature – britská tradiční značka přírodní kosmetiky a drogerie se složkami v biokvalitě a certifikáty Vegan a Cruelty Free je na trhu přes 40 let. Základními benefity jejích produktů jsou ingredience z rostlinných zdrojů, vysoce šetrné čisticí látky z čistě rostlinných zdrojů, ovocné a květinové extrakty a esenciální oleje v BIO kvalitě a 100% recyklovatelné obaly. Důležitá je pak v produktech absence umělých barviv a parfemace, parabenů, methylisothiazolinu a SLES. Značku najdete v levé části JIKA na stanovišti č. 24.
http://www.biodrogerie.cz/vyrobci/faith-in-nature/
Florascent – německá značka přírodních parfémů a aromaterapie s tradicí sahající do 17. století. Každý flakon je ručně plněný, utěsněný a zabalený do stylových ručně vyráběných papírových tub, které jsou již sami o sobě charakteristikou pro přírodní parfémy Florascent. Unikátní vůně Florascent i jejich design jsou podpisem parfumáře Rolanda Tentuniana. Jeho umělecká citlivost, zručnost a technické dovednosti způsobily, že sen se stal skutečností: vdechnul život tradičnímu umění ze 17. století v moderní řadě nezapomenutelných vůní. V širokém sortimentu si přijdou na své milovníci květinových vůní, lehkých, svěžích kompozic i smyslných orientálních variací. Vkusný výběr pánských vůní završuje širokou nabídku nápaditých kompozic plných fantazie. Značku najdete na stanovišti č. 15 nalevo za galerií v části ROCA.
http://www.organictime.cz/e-shop/znacka/florascent.html
Florihana – francouzská značka z Provence nabízející unikátní kolekci výrobků pro aromaterapii z ekologického zemědělství a přírodní kosmetiku s certifikátem Ecocert.  Kolekce éterických olejů je ve světě aromaterapie unikátní tím, že oleje jsou destilované při nízkách teplotách 40 – 80 stupňů celsia - i proto éterické oleje Florihana používají největší autority v oboru. Značku najdete přímo proti schodišti ve spodní části showroomu JIKA na č. 27.
http://www.aroma-atelier.cz/o-florihane
Fushi – britská značka přírodní kosmetiky nabízející organické pěstící oleje nejvyšší třídy s certifikátem Soil Association. Oleje Fushi jsou mechanicky extrahované, za studena lisované z jader, semen nebo květů. Nejsou rafinované, což znamená, že se nepoužívá žádný další čistící proces, který by olej zbavoval cenných látek. Stanovičtě č. 23 najdete nalevo ve spodní části JIKA.
http://liviny.cz/content/7-fushi
GAIA CUP – česká značka menstruačního kalíšku z lékařského silikonu bude na stanovišti č. 6 nalevo v části LAUFEN společně s britskou značkou anionových vložek bez chlóru GIFT PADS a australskou značkou veganských kondomů GLYDE. Tento prostor extra věnovaný často opomíjené intimní hygieně Vám nabídne to nejlepší z čisté péče o intimní partie.
http://www.naturveda.sk/
Ha-tha – německá značka přírodních tuhých parfémů certifikovaná NaTrue bude k vidění a koupi na stanovišti č. 29 ve spodní části showroomu JIKA.
http://www.bioparfemka.sk/ha-tha
Havlíkova apotéka – česká značka vlasové, pleťové a tělové péče z přírodních ingrediencí. Havlíkova přírodní apotéka čerpá z tradičních receptur věhlasného a vášnivého českého lékárníka známého v první polovině 20.  století, PhMr. Karla Havlíka. Některé produkty mají český certifikát přírodní kosmetiky CPK a CPK bio. Stanoviště č. 26 najdete v části JIKA přímo proti schodišti.
http://eshop.havlikovaapoteka.cz/index.php
Helvetia Natura – švýcarská značka eko tělové a vlasové péče na bázi mýdla bez palmového oleje. Přípravky jsou parfemované pouze esenciálními oleji, mají jednoduché složení a jsou certifikované švýcarskou známkou Nature et Progres, která sice není nezávislou certifikací, ale má velmi přísné standardy. Značku najdete v části ROCA nalevo za galerií na stanovišti č. 21.
http://helvetia-natura.cz/obchod/
Idea Toscana – Prima Spremitura – Prima Spremitura je značka toskánské kosmetické přírodní řady péče o tělo, ruce a vlasy, a bio kosmetické řady péče o pleť s olivovým olejem, která je na českém trhu právě pět let. Přírodní řada je zcela jedinečná způsobem použití bio olivového oleje I.G.P., který se do produktu přidává až na konci výroby. Jeho vlastnosti tak zůstávají zachovány. Pleťová řada je potom dokonalá směs bio olejů, známých v kosmetickém průmyslu už po staletí. Řada Prima Spremitura má certifikace: NATRUE, Bio-organic, I.G.P., Toscano. Najdete ji na stanovišti č. 10 cestou do galerie v části LAUFEN.
 www.lineatoscana.cz
Inlight – britská „100% organic“ pečující kosmetika z bylin a olejů, která využívá pouze ingredience certifikované Soil Association a na konečných produktech má certifikát Soil Association Cosmos Organic. Přípravky mají aromaterapeutické účinky, jsou bezvodé a hojně používané profesionály. Značku najdete na stanovišti č. 25 ve spodní části showroomu JIKA.
http://www.biorganica.cz/CZ/8-19-nase-znacky/inlight-organic
Khadi – značka certifikované přírodní kosmetiky sestavená na bázi receptur a postupů ajurvédské medicíny v Indii a zároveň s německou certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Sortiment přípravků té nejvyšší kvality zahrnuje 100% rostlinné barvy na vlasy určené i na šedé vlasy, šampóny či např. pleťové a vlasové oleje. Receptury s vysokou koncentrací účinných látek se zaměřují na situace jako padání vlasů, akné, celulitida či harmonizace různých typů pleti. Khadí najdete na stanovišti č. 14 napravo od vchodu.
http://www.khadi.cz/
Lavera – lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v bio kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť. Suroviny, použité k výrobě jsou certifikovány podle přísných směrnic pro biologické pěstování INAC/ECOCERT. Výrobky lavera neobsahují syntetické konzervanty, emulgátory, parfémy, parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, které jsou lidskému organismu cizí.
Firma laverana GmbH byla založena roku 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru s cílem vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Značku najdete na stanovišti č. 15 v části ROCA nalevo za galerií.
http://www.organictime.cz/e-shop/znacka/lavera.html
Little Ondine – britská značka šetrných netoxických laků na nehty na bázi vody, minerálních pigmentů a pryskyřic. V běžných lacích se jako pigmenty používají syntetická azobarviva. Little Ondine ale použila převážně přírodní pigmenty, jako karmín, oxidy titanu, oxidy železa a slídu. Lak lze bez použití odlakovače jednoduše sloupnout. Litlle Ondine najdete v mezipatře na speciálním stanovišti č. 22.
http://liviny.cz/content/8-little-ondine
Logona – německá značka přírodní kosmetiky nabízí kompletní sortiment přísně kontrolované přírodní kosmetiky – od hlavy až k patě, pro ženu i muže, pro celou rodinu včetně rostlinných barev na vlasy. Přípravky mají certifikaci BDIH, NaTrue a některé jsou vhodné pro vegany. Značka, která je na trhu už více než 35 let staví na nepřetržitém výzkumu, vývoji a zdokonalování.  Logonu najdete na stanovišti č. 11 napravo cestou do galerie.
http://www.biobeauty.cz/logona-1
MiaCalnea – polská značka dřevěných kosmetických pomůcek s certifikátem udržitelné těžby dřeva FSC. Najdete ji na stanovišti č. 7 nalevo cestou do galerie.
https://www.nuspring.cz/miacalnea
Mossa – lotyšská značka přírodní tělové a pleťové kosmetiky s certifikátem Ecocert. MOSSA je organická značka kozmetiky s certifikátom ECOCERT. Všechny produkty jsou vyvinuté na bázi vitaminových formulí, které obsahují jedinečné severské bobulovité ovoce v bio kvalitě. Značku najdete na stanovišti č. 29 ve spodní části JIKA napravo.
http://www.bioparfemka.sk/mossa
Mylo – slovenská značka eko kosmetiky a mýdel z přírodních ingrediencí bez obsahu ropy, syntetických barviv a parfémů, hydrogenizovaných a živočišných tuků a palmového oleje. 99 % přírodních ingrediencí je rostlinného původu. Sušené květy levandule a měsíčku pocházejí ze zahrádky majitelky značky, Barb, která upřednostňuje suroviny v bio kvalitě, fair trade a od lokálních producentů. Značku Mylo najdete na stanovičti č. 9 po pravé straně cestou do galerie.
http://mylo.sk
Natracare – britská značka dámských hygienických potřeb z organické bavlny kontrolovaná certifikátem Soil Association. Natracate má v portfoliu vložky klasické, slipové i pro tanga kalhotky. Mimoto dále dámské vlhčené ubrousky, tampony, inkontinenční vložky nebo mateřské vložky do kojící podprsenky. Natracare najdete na stanovišti č. 1 od vchodu vlevo.
www.bioobchod.cz/hledani?searchSentence=natracare
Natulique – dánská profesionální vlasová kosmetika, certifikovaná ECOCERT a USDA organics přináší jedinečnou filozofii a zcela nový přístup k barvení a péči o vlasy. Produkty značky Natulique jsou vyrobeny s nejnižším obsahem chemie a jsou momentálně nejčistší na trhu. Při výrobě jsou dodržovány ekologické postupy a je využívána energie z obnovitelných zdrojů. Produkty jsou velmi šetrné ke zdraví zákazníků i kadeřníků, kteří s produkty denně pracují. Barvy Natulique jsou bez amoniaku, SLS, parabenů a parafínu, vybrané odstíny pak bez PPD a resorcinolu. 73 krásných odstínů uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Natulique najdete v části LAUFEN na stanovišti č. 30 napravo přímo naproti recepci.
http://www.natulique.cz/
Naturalis Better – italská pleťová, vlasová a tělová přírodní kosmetika, která má místní certifikaci ECOgruppo Italy založenou na standardech NaTrue. Přípravky mají hypoalergenní složení, bez parabenů, SLS, ropných derivátů a silikonů. Naturalis Better klade vysoký důraz na kvalitu každého výrobku. Od vlastního vývoje, původu pečlivě vybraných rostlinných ingrediencí – ty nejdůležitější si pěstují na vlastní farmě v jižní Itálii (Aloe Vera, olivy, bylinky), obklopené Spa&Wellnes resortem; výroby a kontroly. 98,8 – 100% rostlinných složek je v bio kvalitě.  Značku Naturalis Better najdete ve spodní části JIKA na stanovišti č. 25.
Naturtint – španělská značka oxidačních barev pro domácí použití bez amoniaku, resorcinolu, parafínu, parabenů, silikonů a SLES. Stanoviště č. 1 najdete na levé straně hned u vchodu. Přečtěte si náš článek o šetrném barvení.
Neobio – německá značka přírodní kosmetiky s kompletním portfoliem certifikovaným NaTrue.  Extrémně dobrá cena!!! Kvalitní složení! Výborná dekorativní kosmetika! Značku Neobio najdete na stanovišti č. 11 po pravé straně po cestě do galerie.
http://www.biobeauty.cz/neobio
O-WAY – Rodinná firma Rolland, pod kterou produkty Organic WAY spadají, existuje na italském trhu již od roku 1948. Nově nabízí profi pleťovou a těloou péči s certifikátem NaTrue. V Čechách již dobře zavedená profesionální vlasová péče obsahuje organické složky, neobsahuje SLS, SLES, EDTA, ropné deriváty a parabeny. V sortimentu jsou také barvy bez amoniaku. Značku najdete na stanovišti č. 20 v části ROCA vlevo za galerií.
http://organic-way.cz
PHYT´S – Francouzská profesionální certifikovaná BIO kosmetika PHYT'S doprovází kosmetičky na své cestě již přes 44 let, v současnosti ve více než 45 zemích světa. Laboratoře PHYT'S jsou jedním z vedoucích výrobců profesionálních salónních ošetření ve Francii. Od počátku kombinují přírodu, zdraví a vědu. PHYT'S nabízí široký sortiment vysoce efektivních certifikovaných BIO obličejových a tělových ošetření 100% přírodního složení bez použití chemie, šitých na míru pro individuální potřeby každé zákaznice. V roce 2009 se sortiment rozšířil i o celou sadu certifikované BIO dekorativní kosmetiky. Phyt´s najdete i s ukázkou ošetření na stanovišti č. 19 v části roka vlevo za galerií.
www.phyts.cz
Ponio – slovenská značka ručně vyráběných mýdel, masážních kostek, deodorantů a tuhých šamponů na přírodní bázi bez umělých barviv a parfemace tvůrkyně Ivany Zuzinové. Ponio najdete na stanovišti č. 7 po levé straně v části LAUFEN cestou do galerie.
https://www.nuspring.cz/ponio
Purity Vision – česká značka zahrnující kokosový olej, bambucké máslo, růžovou vodu a přírodní přípravky na epilaci, certifikované dle standardů BIO pěstitelství a kosmetickým labelem BDIH. Purity vision najdete na stanovišti č. 15 přímo za galerií vlevo v části ROCA.
http://www.organictime.cz/e-shop/znacka/purity-vision.html
Sante – německá značka přírodní kosmetiky s kompletním portfoliem včetně krémových barev na vlasy, laků na nehty a dekorativní kosmetiku, certifikovaná ve většině případů BDIH a NaTrue, některé produkty jsou vhodné pro vegany včetně zubní pasty s vitamínem B12. Značku najdete na stanovišti č. 11 napravo v části LAUFEN cestou do galerie.
http://www.biobeauty.cz/sante-1
Seventh Generation – americká tradiční značka ekologických plen, hygienických potřeb a ekodrogerie s certifikátem Cruelty Free, drogerie je certifikována USDA Certified Biobased Product. Společnost byla založena v roce 1988 v Burlingtonu, ve státu Vermont, USA. Zákadní filozofií značky je snaha vyvíjet a vyrábět produkty, které jsou zdravou alternativou k běžně chemické drogerii. Seventh Generation je zároveň jedním z průkopníků etického podnikání a dodržování zásad udržitelného rozvoje. Všechny produkty jsou vyráběny výhradně v USA nebo Kanadě, zásadně nejsou využívány složitě kontrolovatelné asijské továrny. Značku najdete na stanovišti č. 24 v levé části spodního showroomu JIKA.
http://www.biodrogerie.cz/vyrobci/seventh-generation/
Soaphoria – slovenská značka ručně vyráběné eko kosmetiky na přírodní bázi bez syntetických vůní a barviv, parabenů a dalších toxických konzervantů. Od roku 2016 také bez palmového oleje. Některé výrobky jsou veganské. Značku najdete na stanovišti č. 7 po levé straně cestou do galerie.
https://www.nuspring.cz/soaphoria
Sonett – německá značka ekodrogerie s belgickým certifikátem původu surovin a udržitelné výroby a odbouratelnosti produktů Eco Garantie. Mimo jiné má v nabídce například i přípravky péče o tělo na bázi mýdla nebo bublifuky pro Vaše ratolesti. Sonett hledejte na stanovišti č.  1 vlevo od vchodu.
http://www.sonett.cz/
Tierra Organica – česká značka povlečení, ručníků, kapesníků, utěrek, sáčků na potraviny a síťovek z biobavlny bude obývat stanoviště č. 6 v levé části LAUFEN.
https://eshop.tierraverde.cz/tasky-a-sacky-z-biobavlny
Urtekram – dánská tradiční značka přírodní tělové, vlasové a pleťové kosmetiky s jednoduchým a šetrným složením a certifikátem Ecocert Cosmos. Všechny produkty jsou veganské. Poslední novinkou je ocenění kondicionéru z nové kokosové řady tělové a vlasové péče. Značku najdete na stanovišti č. 21v části ROCA vlevo za galerií.
http://urtekram.cz/
Veg-up – italskou dekorativní kosmetiku certifikovanou BDIH a vhodnou pro vegany najdete ve spodní části showroomu JIKA na stanovišti č. 29
http://www.bioparfemka.sk/veg-up
Weleda – německá tradiční značka přírodní kosmetiky s portfoliem péče o pleť, tělo, vlasy i zdraví a certifikací NaTrue je průkopníkem ve svém oboru, ve 20. letech 20. století do úvodu své historie zapracovala i Československo – máme tedy být na co hrdí a je třeba si její lokální působnost stále připomínat. Weledu najdete na stanovišti č. 8 po pravé straně v části LAUFEN cestou do galerie.
http://www.weleda.cz/
Zao Make-up – 100% přírodní francouzská dekorativní kosmetika certifikovaná Ecocert a Cosmebio v bambusových obalech byla založena v lednu 2012. Jejím specifikem je inovativní ekologický nápad, který je založený na opětovném doplňování a vyměňování obsahu po jeho spotřebování.  Přípravky jsou obohacené o aktivní složky přispívající ke zdraví pokožky. Zao najdete v části ROCA vlevo za galerií na stanovišti č. 16
http://www.zaomakeup.sk
Zuii – australská značka přírodní dekorativní kosmetiky certifikovaná BDIH Cosmos Organic a vyrobená z 95 – 97 % z květin. V  složení produktů Zuii najdete tradiční kosmetické stálice známé svými blahodárnými účinky a používané již tisíce let k nejluxusnější péči o pleť a k ošetření a hojení celé škály kožních problémů - květy damašské růže, jasmínu, heřmánku, aloe vera, výtažky z květů nebo semen (mrkev, pelargonie, přeslička, kopřiva), ricinový olej a další. Zuii najdete na stanovišti č. 25 ve spodní části JIKA.
http://www.zuiiorganic.info/cesky/

Obrázkové soubory

GreenBeautyMarket-10.jpg

GreenBeautyMarket-11-2.jpg

GreenBeautyMarket-12.jpg

GreenBeautyMarket-13.jpg

GreenBeautyMarket-14.jpg

GreenBeautyMarket-16-2.jpg

GreenBeautyMarket-17.jpg

GreenBeautyMarket-18.jpg

GreenBeautyMarket-19.jpg

GreenBeautyMarket-2.jpg

GreenBeautyMarket-20.jpg

GreenBeautyMarket-21.jpg

GreenBeautyMarket-22.jpg

GreenBeautyMarket-23.jpg

GreenBeautyMarket-24.jpg

GreenBeautyMarket-25.jpg

GreenBeautyMarket-26.jpg

GreenBeautyMarket-27.jpg

GreenBeautyMarket-28.jpg

GreenBeautyMarket-29.jpg

GreenBeautyMarket-3.jpg

GreenBeautyMarket-30.jpg

GreenBeautyMarket-31.jpg

GreenBeautyMarket-32.jpg

GreenBeautyMarket-33.jpg

GreenBeautyMarket-34.jpg

GreenBeautyMarket-35.jpg

GreenBeautyMarket-36.jpg

GreenBeautyMarket-37.jpg

GreenBeautyMarket-38.jpg

GreenBeautyMarket-39.jpg

GreenBeautyMarket-4.jpg

GreenBeautyMarket-40.jpg

GreenBeautyMarket-41.jpg

GreenBeautyMarket-42.jpg

GreenBeautyMarket-43.jpg

GreenBeautyMarket-44.jpg

GreenBeautyMarket-45.jpg

GreenBeautyMarket-46.jpg

GreenBeautyMarket-47.jpg

GreenBeautyMarket-48.jpg

GreenBeautyMarket-49.jpg

GreenBeautyMarket-5.jpg

GreenBeautyMarket-50.jpg

GreenBeautyMarket-51.jpg

GreenBeautyMarket-52.jpg

GreenBeautyMarket-53.jpg

GreenBeautyMarket-54.jpg

GreenBeautyMarket-55.jpg

GreenBeautyMarket-56.jpg

GreenBeautyMarket-57.jpg

GreenBeautyMarket-58.jpg

GreenBeautyMarket-59.jpg

GreenBeautyMarket-6.jpg

GreenBeautyMarket-60.jpg

GreenBeautyMarket-61.jpg

GreenBeautyMarket-62.jpg

GreenBeautyMarket-63.jpg

GreenBeautyMarket-64.jpg

GreenBeautyMarket-65.jpg

GreenBeautyMarket-66.jpg

GreenBeautyMarket-67.jpg

GreenBeautyMarket-68.jpg

GreenBeautyMarket-69.jpg

GreenBeautyMarket-7.jpg

GreenBeautyMarket-70.jpg

GreenBeautyMarket-73.jpg

GreenBeautyMarket-74.jpg

GreenBeautyMarket-75.jpg

GreenBeautyMarket-77.jpg

GreenBeautyMarket-8.jpg

GreenBeautyMarket-80b.jpg

GreenBeautyMarket-80.jpg

GreenBeautyMarket-81b.jpg

GreenBeautyMarket-81.jpg

GreenBeautyMarket-82.jpg

GreenBeautyMarket-83.jpg

GreenBeautyMarket-84.jpg

GreenBeautyMarket-85.jpg

GreenBeautyMarket-86.jpg

GreenBeautyMarket-89.jpg

GreenBeautyMarket-9.jpg

Veronika_Machkova.jpg

Zao-1.jpg

Zao-2.jpg

Uveřejnění fotek v tištěných i webových médiích je možné pouze v souvislosti s danými tiskovými zprávami a produkty - do kreditu pak prosím vždy uvádějte jako zdroj jednotlivé značky! Užíváním služeb tohoto pressroomu se zavazujete k takovému jednání.

Zpět na výpis zpráv